O nás


Toto je náš tím a klinika Dent s.r.o.


Odborne, precízne, spoľahlivo a ľudsky.
Toto sú vlastnosti ktoré sú výsadou pre náš tím. Kladieme dôraz na prevenciu a zároveň precízne a detailné ošetrenie. Spoločným cieľom pre Nás a našich pacientov je ústne zdravie. Pacientom vieme ponúknuť veľa a veľa od nich aj vyžadujeme. Kompromisné riešenia u nás nemajú šancu.

MDDr. Lukáš Halás


OŠETRIŤ DOKÁŽEM LEN TO ČO VIDÍM:

Narodil sa v Banskej Bystrici, kde aj vyštudoval Gymnáziu Jozefa Gregora Tajovského. Medicinu : odbor zubné lekárstvo ukončil v roku 2015 na Karlovej univerzite v Prahe. Po štúdiu pracoval pod vedením skúseného odborníka v odbore stomatológia a stomatochirurgia : MUDr. Petrom Abelovským vo Zvolene. V roku 2017 prevzal zubnú ambulanciu DENT s.r.o. v Banskej Bystrici.

Venuje sa celému spektru stomatologických výkonov. Ošetruje deti aj dospelých. Dôraz kladie na ľudský pristup a bezbolestné ošetrenie. Celok sa skladá z detailov a každý detail rozhoduje: preto od samého začiatku pracuje s operačným mikroskopom. Sústavne sa vzdeláva a navštevuje domáce aj medzinárodné kurzy, bez ktorých by nemohol spoľahlivo ošetrovať pacientov podľa najnovších poznatkov a trendov.

MDDr Michal Šimšík

Narodil sa vo Zvolene, kde vyštudoval Gymnázium Ľ. Štúra, zubné lekárstvo vyštudoval s červeným diplomom v Bratislave na Univerzite Komenského.

Od roku 2021 pracuje ako zubný lekár v dente.

Stomatológia pre mňa nepredstavuje iba prácu, ale je poslaním a koníčkom zároveň.

Jeho kvalitami sú hlavne ľudskosť a trpezlivosť v prístupe k pacientovi a precíznosť pri vykonávaní celého spektra ošetrení pod operačným mikroskopom.

Anna Sandányová

Zubná asistentka


Eva Uhrinová

Zubná asistentka


Kristína Rubintová

Zubná asistentka


Ladislav Tuček

Zubný Technik


Klinika Dent s.r.o. Banská Bystrica


Zoznámte sa s našou klinikou a personálom ešte pred tým, než nás prvýkrát navštívite.


Kontakt